• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اصفهان خبر داد: همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه اي و سازمان فاوا شهرداري اصفهان

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اصفهان خبر داد: همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه اي و سازمان فاوا شهرداري اصفهان

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: براساس تفاهم نامه متعقد شده با اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، ضمن انجام هم افزايي در آموزش فناوري اطلاعات به شهروندان، دانشجويان و علاقه مندان؛ زمينه نياز سنجي، اجراي دوره هاي آموزشي جامع و استفاده از شيوه هاي نوين آموزشي در اين حوزه بيش از پيش فراهم مي شود.

سید حمیدرضا ابطحی اهداف از این همکاري مشترک را تشريح کرد و افزود: هدف از انعقاد اين تفاهم نامه ۱.شناسايي و تأمين نيازهاي مهارتي دانشجويان، دانش آموختگان دانشگاه ها و متخصصان و مديران مشاغل فناوري اطلاعات؛ ۲.بازنگري سرفصل دوره هاي مهارتي حوزه فناوري اطلاعات؛ ۳. طراحي، برنامه ريزي و اجراي طرح ها و دوره هاي آموزشي فناوري اطلاعات در قالب نظام جامع آموزش مهارت و فناوري اطلاعات؛ ۴. طرح دانش آموخته چيره دست(داچ) با هدف افزايش انگيزه مخاطبان در مهارت آموزي با تضمين اشتغال پس از پايان دوره آموزشي و ۵. استفاده از ساير امکانات تحقيقاتي متقابل(آزمايشگاهي و كارگاهي) است.

وی در ادامه از تعهدات مشترک این تفاهم نامه نام برد و بیان کرد: همکاری در نياز سنجي آموزشي و انجام مطالعات آينده پژوهي مشاغل فناوري اطلاعات، همکاري در برگزاري همايش، كنفرانس، سمينار تخصصي، كارگاه ها و دوره هاي آموزشي مختلف، تدوين و بازنگري استاندارد آموزشي دروس فناوري اطلاعات، همكاري در تدوين و انتشار بسته هاي آموزشي بر بستر سامانه آموزش الكترونيكي، همكاري در تهيه سرفصل هاي آموزشي توليد محتواي درسي و بسته هاي آموزش حضوري وغيرحضوري و همكاري در اطلاع رساني و معرفي فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي طرفين از ديگر مفاد اين تفاهم نامه مي باشد.

در این زمینه مجیدغلامی، مدير مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداري اصفهان نيز ضمن ابراز خرسندي از اين همکاري مشترک، مدت اعتبار تفاهم نامه مذکور را ۲ سال دانست كه با رضايت طرفين قابل تمديد خواهد بود.

افزودن ديدگاه