• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥
image doreha: 

هر فریلنسر باید چه مهار تهایی داشته باشد؟

هر فریلنسر باید چه مهار تهایی داشته باشد؟

حدود 3سال است که انجام پروژه هاى مختلف کارى به شکل دورکارى رواج بسیار زیادى پیدا کرده. به همین خاطر، بسیارى  از افرادى که تا دیروز در محیط کارى حضور فیزیکى داشتند، به صورت دورکارى مشغول به کار شده اند. زمانى که به فریلنسرشدن فکر مى کنید، قطعا از مزایاى آن لذت خواهید برد. به عنوان مثال، دیگر لازم نیست که سر ساعت معینى از خواب بیدار شوید و

چهار راه برای جلوگیری از ردیابی شدن در وب

چهار راه برای جلوگیری از ردیابی شدن در وب

 

بحث داغ این‌روزها، موضوع جاسوسی اینترنتی است. شاید هرکدام از ما کاربران اینترنتی هم نگرانی‌هایی هرچند کوچک در این زمینه داشته باشیم. این مقاله راهکارهای مفیدی برای به حداقل رساندن این نگرانی به شما ارائه می‌دهد. جاسوسان وب هر روز به شكل مخفیانه‌تری به كار خود ادامه می­دهند. این افراد به تاریخچه های(history) مرورگرهای ما علاقه مند هستند تا از این راه كشف كنند كه ما چه سایت­هایی را مشاهده كرده‌ایم. 

حتی اگر از مودهای محافظت شده با كوكی غیر فعال استفاده كنیم، باز هم این جاسوسان به سراغ مرورگرهای ما خواهند آمد. 

جستجوی گوشی های مفقود شده

جستجوی گوشی های مفقود شده

آیا تا به حال نیازداشته‌اید بدانید گوشی شما کجا مانده است؟ 

فعال نمودن قابلیت ضد باج‌افزار در ویندوز

فعال نمودن قابلیت ضد باج‌افزار در ویندوز

باج‌افزار‌ها یکی از مهم‌ترین تهدیدات سایبری در دنیای امروز هستند. لازم است که کاربران و کارشناسان از روش‌های پیشگیری و مقابله با این بدافزار‌ها استفاده نمایند. اگر علاقه‌مند هستید یکی از روش‌های رایگان مقابله با باج‌افزار را روی ویندوز خود فعال نمایید با ما همراه باشید.

WordPress

WordPress

وردپرس، یک سیستم سایت ساز و پکیج راه انداز وب سایت و وبلاگ (از هر نوع و هر مدل است) که به صورت رایگان شما می تواند آنرا بر روی فضای اینترنتی خود نصب کنید و سپس وب سایت خود را به طور کامل با جزئیات و امکانات متفاوت و طرح دلخواه بر روی آن راه اندازی کرده و مطالب و بخشهای مختلف آنرا مدیریت کنید.