• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥
image doreha: 

سه رکن یک تیم دورکار موثر و شاخص‌های دورکاری کارمندان

سه رکن یک تیم دورکار موثر و شاخص‌های دورکاری کارمندان

مقدمه:

در مقطع زمانی کنونی با توجه به لزوم ماندن در خانه و ایجاد دورکاری برای کارمندان شرکت ها و سازمان ها شرایط استفاده از پتاسیل های دور کاری برای آنها مهیا شده است. این شرایط به راحتی می‌تواند به فرصت تبدیل شود اگر توانایی استخدام و مدیریت کارمندان دورکار  ایجاد گردد. استعدادهای بسیار ماهرتر برای دستیابی به زندگی بهتر ترجیح می دهند فعالیت های خود را خارج از محل کارفرما انجام دهند. در این صورت  چگونه کارمندان مناسب را برای این موضوع  پیدا می کنید و یا رشد می‌دهید؟ چگونه تیم های دورکار را مدیریت می کنید؟ چه شاخص هایی به کنترل عملکرد کمک خواهند کرد؟

هر فریلنسر باید چه مهار تهایی داشته باشد؟

هر فریلنسر باید چه مهار تهایی داشته باشد؟

حدود 3سال است که انجام پروژه هاى مختلف کارى به شکل دورکارى رواج بسیار زیادى پیدا کرده. به همین خاطر، بسیارى  از افرادى که تا دیروز در محیط کارى حضور فیزیکى داشتند، به صورت دورکارى مشغول به کار شده اند. زمانى که به فریلنسرشدن فکر مى کنید، قطعا از مزایاى آن لذت خواهید برد. به عنوان مثال، دیگر لازم نیست که سر ساعت معینى از خواب بیدار شوید و

نرم افزار Power BI و كاربرد آن در مديريت

نرم افزار Power BI و كاربرد آن در مديريت

یکی از مراحلی که در کسب و کارهای ایرانی برعکس نمونه‌های موفق خارجی به آن توجهی نمی‌شود، تحلیل داده‌های کسب و کار می‌باشد.

Access

Access

هنوز برنامه های ساده ماننده VB و بانک اطلاعاتی Access  برای کارهای کوچک و دم دستی به وفور استفاده میشود. افراد میتوانند با کمک برنامه Access  با توجه به دارا بودن Wizardهای متنوع جهت ایجاد بانک اطلاعاتی، فرم های تبادل اطلاعات و گزارش ها بسیار کاربردی و ساده، برنامه های کوچکی مستقل از دانش برنامه نویسی ایجاد نماید. موارد مورد کاربرد در این ابزار به صورت زیر است: 

اکسل مقدماتی

اکسل مقدماتی

 ثبت ونگهداری داده در اکسل،انجام محاسبات وپردازش بر روی داده‌ها با استفاده از توابع ساده و فرمول نویسی،رسم نمودار