• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥

دوره های الکترونیکی

دوره های الکترونیکی (غیر حضوري)

یکی از رسالت های مرکز آموزش سازمان فاوا شهرداری اصفهان، ساده سازي و کاهش هزينه ها در ارايه آموزش ها جهت شهروندان مي باشد. در اين خصوص اين مرکز مبادرت به ارايه دوره های الکترونیکی نموده است به صورتی که برای آموختن مطالب آموزشی موضوعات مورد نظر نیازي به حضور در مرکز آموزش سازمان فاوا يا هر محل ديگري نخواهيد بود و شما فقط با دراختيار داشتن يک رايانه متصل به اينترنت خواهيد توانست از محتواي آماده شده استفاده نماييد. در صورتي که شما نياز به مدرك معتبر نيز داشته باشيد با حضوري كوتاه حداكثر يك ساعت در مركز آموزش مي‌توانيد  با انجام آزمون، ميزان آمادگي خود را بسنجيد و در صورت موفقيت و كسب حداقل ۶۰% امتياز، مدرك دوره هاي الكترونيكي مركز را دريافت نماييد.

محتوای دوره ها به صورت فیلم های کوتاه و کم حجم بر اساس توضیحات عملي و کارگاهي تهيه گرديده و در پايان هر فصل با پاسخ دادن به چند سوال از محتواي آن فصل، فصل جديد آموزش براي شما باز خواهد شد.

در این روش آموزش، تلاش شده است نکات مثبت شرایط آموزش‌های حضوری براي مخاطب حفظ شده تا دوره علاوه بر ايجاد تسهيلات مناسب، از کيفيت خوبي نيز برخوردار باشد. در سال ۹۶ بيش از ۱۴۰۰ نفر دوره از حدود ۱۷ محتواي الکترونيکي آماده شده استفاده نموده اند.

قابل ذکر است که مرکز آموزش سازمان فاوا همچنین برگزار کننده آزمون های الكترونیكی حضوري و غير حضوري نيز مي‌باشد، كه در سال ۹۶ حدود ۳۰۰ دوره آزمون براي بيش از ۱۶۰۰ نفر برگزار نموده است. اين سيستم مي‌تواند برگزار كننده آزمون‌هاي شركت ها و نهادهاي دولتي و غير دولتي در سطح كشور باشد. آن چنان كه استانداري اصفهان و شهرداري هاي ديگر كشور از مشتريان اين سيستم بوده و هستند.

در سیستم غیر حضوری ذکر شده دوره های عمومي شهروند الکترونیکی به صورت رایگان قرار گرفته است که شهروندان محترم می‌توانند از آنها استفاده نمایند و سطح اگاهی خود را در خصوص استفاده هاي عمومي از فناوري اطلاعات افزايش دهند. 

افزودن ديدگاه