• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥

در این صفحه فرصت های همکاری که به این مرکز آعلام شده است قرار خواهد گرفت . علاقه مندان می‌توانند با ارسال اطلاعات شامل رزومه و درخواست خود به همراه کد فرصت مورد نظر به آدرس Lms@isfahan.ir با موضوع "فرصت همکاری" اقدام نمایند. یا با شماره تلفن 32228787 مرکز آموزش تماس حاصل کنند. 

 

همچنین این مرکز به علاقه مندان جذب وفعالیت در کسب وکارهای معتبر  درشهر اصفهان، آموزش‌های مورد نیاز را ارایه خواهد کرد و سپس برای کارورزی و جذب به شرکت های طرف قرارداد معرفی می کنند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه طرح "دانش‌آموخته چیره دست (داچ)" مراجعه کنید. 

فرصت های مربوط به سال 1399 

 

فرصت شماره 9905 : استخدام نيرو جهت تبليغات و كرافيست تاريخ اعلام خرداد 1399 

توانايي انجام فعاليت هاي گرافيست، ادمين شبكه هاي اجتماعي و دييجتال ماركتينگ ارسال درخواست به آدرس Lms@isfahan.ir

فرصت شماره 9904: استخدام نيروهاي جوان و خلاق گرافيست، شبكه هاي اجتماعي و ... تاريخ اعلام ارديبهشت 1399

توانايي ها :  مسلط به طراحي وب سايت ، گرافيست، ادمين شبكه هاي اجتماعي و خلاقيت در فعاليت هاي واگذاري.  ارسال درخواست به آدرس Lms@isfahan.ir

 

 

فرصت شماره 9903 : استخدام پشتیبان وب سایت مسلط به وردپرس و فتوشاپ در یک شرکت مدیریت صادرات.  تاریخ اعلام اردیبهشت 1399

توانایی ها : مسلط به وردپرس، مسلط به PhotoShop، مسلط به ICDL، آشنا به نرم افزارهای ویرایش ویدئو، توانایی مدیریت شبکه های اجتماعی، خلاق و علاقه مند به انجام کارتیمی . علاقه مندان که در این خصوص از دوره های مرکز آموزش استفاده کرده باشند برای معرفی در اولویت اول قرار دارند. ارسال درخواست به آدرس Lms@isfahan.ir

 

فرصت شماره 9902: کارشناس برق، اپتیک، کامپیوتر، صنایع.  تاریخ اعلام 15 اردیبهشت 1399

 یک شرکت فعال و معتبر در سطح شهر اصفهان جهت جذب کارشناسان در حوزه های مهندسی برق(گرایش الکترونیک و کنترل ) مهندسی اپتیک و لیزر و مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی - نرم افزار ) مهندسی صنایع  دعوت به همکاری نموده است. علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر را از شماره های 32228787 و 32228788 واحد ثبت نام مرکز آموزش اخذ نمایند. 

 

فرصت شماره 9901 : کارشناس تولید نرم افزار در حوزه های Androied , React, Python, Web Programing  تاریخ اعلام 15 اردیبهشت 1399

یک شرکت تولید کننده نرم افزار در حوزه GIS برای یک پروژه ملی در موضوعات برنامه ویسی وب و پایتون، Django , React JS  همچنین  برنامه نویس موبایل آَشنا به اندروئیید استودیو و React Native نیاز دارد. مهارت های عمومی مانند کار تیمی، چابک بودن و خلاقیت میتوانند باعث تمایز ویژه افراد در انتخاب باشد.  علاقه مندان که در این خصوص از دوره های مرکز آموزش استفاده کرده باشند برای معرفی در اولویت اول قرار دارند. علاقه مندان میتوانند با واحد ثبت نام مرکز آموزش اطلاع بیشتر را کسب کنند. 

 

فرصت همکاری 3: کارشناس دیجیتال مارکتینگ و ...   تاریخ اعلام : 15اسفند1398

یک شرکت بازرگانی جهت تکمیل کادر متخصص خود در حوزه دیجیتال مارکتینگ به تخصص های زیر نیاز دارد: 

طراح وب سایت : مسلط بهWord press ،  کارشناس گرافیست و شخص مسلط به شبکه های اجتماعی 

علاقه مندان میتوانند با دفتر ثبت نام مرکز آموزش ارتباطات برقرار کنند. قابل ذکر است که افرادی که دوره های مرکز آموزش را طی کرده باشند در اولویت معرفی قرار خواهند داشت. 

 

فرصت همکاری 2: کارشناس مسلط به React JS تاریخ آعلام : 28 بهمن 1398 

شرکت مهندسی تولید کننده نرم افزار در شهر اصفهان در نظر دارد برای تکمیل واحد تولید خود از افراد مسلط به React JS به صورت تمام وقت یا پاره وقت استفاده نماید. علاقه مندان میتوانند با دفتر ثبت نام مرکز آموزش سازمان فاوا اطلاعات خود را ارسال نمایند. قابل ذکر است که افرادی که دوره های مرکز آموزش را طی کرده باشند در اولویت معرفی قرار خواهند داشت. 

 

فرصت همکاری 1 : تکنسین مسلط به نرم افزار سه بعدی CATIA  تاریخ  اعلام : 8 بهمن 1398 

شرکت فنی و مهندسی معتبر در شهر اصفهان در نظر دارد به منظور تکمیل کادر واحد تحقیق و توسعه و فنی و مهندسی خود نسبت به جذب تکنسین فنی آقا، با حقوق مکفی و سایر مزایا دارای تجربه کاری و مسلط به نرم افزار های سه بعدی سازی (CATIA)  اقدم نماید. علاقه مندان که دوره های مورد نظر را در مرکز آموزش سازمان فاوا طی کرده اند در اولویت معرفی به این شرکت قرار خواهند داشت. 

افزودن ديدگاه

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
13 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.